پایان نامه مدیریت , انجام پایان نامه مدیریت

دپارتمان مدیریت موسسه تاپ تز در زمینه انجام پایان نامه مدیریت از سال ۱۳۹۰ فعال بوده و هم اکنون این دپارتمان به پشتوانه همکاری با بیش از ۶۰ نفر از برترین فارغ التحصیلان و اساتید دانشگاهی رشته مدیریت که بصورت مناسب و همگونی در تمام گرایش ها میباشند میتواند خود را یکی از برترین و پیشروترین موسسات ارائه دهنده خدمات و مشاوره پایان نامه کشور در گروه مدیریت بداند.

پایان نامه مدیریت

درست است که ساختار سیستم آموزشی دانشجویان را در زمان ارائه پایان نامه دچار مشکل میکند ولی شما میتوانید در تمام گرایش ها پایان نامه مدیریت اجرایی , بازاریابی , صنعتی , دولتی , بازرگانی و مالی را از تا پزبخواهید . مدیریت همواره یکی از پرطرفدارترین رشته های دانشگاهی چه در ایران و حتی جهان می باشد.فارغ التحصیلان مدیریت در تمامی گرایش ها غالبا از موقعیت شغلی خوبی برخوردار هستند و درآمد و جایگاه نسبتا بالایی دارند.شرایط ادامه تحصیل در گرایش های این رشته برای دانشجویان در دانشگاه های برتر ایران و جهان فراهم آمده است اما با توجه به متقاضیان فراوان تحصیل در این رشته ،رقابت بالایی بین دانشجویان ایجاد کرده .

انجام پایان نامه مدیریت

از سال ۱۳۹۱ و متناسب با درخواست های زیادی که در زمینه انجام پایان نامه مدیریت دریافت میکردیم بر آن شدیم تا نسبت به جذب نیروهای کار آمد و راه اندازی یک دپارتمان مستقل برای گروه مدیریت در زیر مجموعه علوم انسانی اقدام کنیم . البته از بدو امر ۳ نفر از هیات موسسان موسسه تاپ تز فارغ التحصیلان دکتری مدیریت بودند و تا آنروز چندین پایان نامه انجام داده بودیم . به نوعی از شهریور ماه ۱۳۹۱ دپارتمان تخصصی مدیریت تشکیل شد تا بتوانیم به شکل بهتر , موثر تر و سریعتری پاسخگوی نیازهای دانشجویان و متقاضیان باشیم .

تعدا پایان نامه های انجام شده در گروه مدیریت

از بدو تاسیس موسسه پایان نامه تاپ تز تا کنون موفق شده ایم به درخواست بیش از ۱۰۰۰ نفر از دانشجویان و متقاضیان گرامی پاسخ داده و  فرم ارزشیابی و رضایت آنها از کیفیت پایان نامه های انجام شده خود موید کیفیت و توانایی ماست.

خدمات مشاوره پایان نامه
تهیه و نگارش پایان نامه

نگارش پایان نامه مدیریت

در سالیان اخیر تمایل برای تحصیل در گرایش های مختلف مدیریت افزایش چشمگیری داشته است.طبیعتا با افزایش فارغ التحصیلان این رشته رقابت برای کسب جایگاه های دانشگاهی و صنعتی بالاتر افزایش یافته است.نگارش پایان نامه های با کیفیت و مقالات به روز شما را در پیشی گرفتن از رقبایتان یاری خواهد کرد.با نجربیاتی که پژوهشگران آموزشیار دارند شما چند گام از دیگران پیش هستید.به جرات می توان گفت که آموزشیار تنها گروهی است که تمامی کارشناسان مدیریت آن دانشجو یا فارغ التحصیل رشته ی مدیریت دانشگاه های برتر ایران هستند.

موضوعات پایان نامه

انجام پایان نامه دکتری مدیریت

انجام پایان نامه دکتری مدیریت بررسی تاثیر استراتژی بازاریابی سبز بر عملکرد شرکت­ها

انجام پایان نامه دکتری مدیریت بررسی نقش میانجی ممیزی بازاریابی بر رابطه بین پویایی، سخاوت محیطی و استراتژی بازاریابی بر عملکرد

انجام پایان نامه  دکتری مدیریت بازرگانی  انتخاب بهترین استراتژی بازاریابی با روش تحلیل شبکه فازی جهت ارزیابی تاثیر آن در فرایندهای الکترونیکیِ عملکرد سازمان

انجام پایان نامه مقطع دکتری مدیریت بررسی پیچیدگیها و استراتژیهای کاهش عدم قطعیت در عملکرد پروژه ها

انجام پایان نامه مدیریت مالی و مدیریت دولتی

انجام پایان نامه مدیریت مالی بررسی تاثیر استراتژیهای بازاریابی، ریسک ادراک شده و اعتماد مشتری بر رفتار خریدهای آنلاین

انجام پایان نامه مدیریت دولتی ارتباط فرایند برنامه ریزی رسمی استراتژیک و برنامه ریزی انعطاف پذیر با نوآوری و عملکرد شرکت

انجام پایان نامه مدیریت دولتی ارایه مدل پذیرش تکنولوژی جهت افزایش اثربخشی مدیریت الکترونیک ارتباط با مشتری در بانک ….

 انجام پایان نامه مدیریت مالی مدل ساختاری جهت بررسی تاثیر مدیریت ارتباط با مشتری بر عملکرد مالی کسب و کار

 انجام پایان نامه مدیریت مالی و دولتی مدل ساختاری جهت بررسی تاثیر یادگیری سازمانی بر عمکلرد مالی شرکت

 انجام پایان نامه مدیریت مالی مدل ساختاری جهت تبیین تاثیر مدیریت کیفیت جامع بر بهبود عملکرد مالی

 انجام پایان نامه مدیریت مالی ارائه مدل جدید در رتبه بندی شرکت های بازار بورس اوراق بهادار تهران با روش ترکیبی از  کارت امتیازی متوازن وسیستم استنتاج فازی

 انجام پایان نامه مدیریت مالی فناوری اطلاعات و تاثیر آن بر بازار بورس

 انجام پایان نامه مدیریت دولتی بررسی اثر ساختار مالکیتی بر ارزش شرکتها

سایر موارد

انجام پایان نامه مدیریت صنعتی

خدمات و مشاوره انجام پایان نامه های مدیریت صنعتی را از آموزشیار بخواهید . به طور کلی انجام پایان نامه در هر گرایش و مقطعی احتیاج به تخصص و تجربه متناسب با همان مقطع تحصیلی و گرایش موردنظر  دارد.به روز بودن منابع , تخصصی بودن و جدید بودن پایان نامه ی نگارش شده مدیریت صنعتی و انجام پایان نامه مدیریت صنعتی در مدت زمان محدود و کم,رفع اشکال هر فصل,اعمال نظرات استاد راهنما و… از دغدغه های دانشجویان عزیز می باشد.

انجام پایان نامه مدیریت اجرایی

گروه آموزشیار با تجربه ی چندساله در یاری دانشجویان رشته ها و مقاطع مختلف تحصیلی مدیریت اجرایی به خوبی جوابگوی نیاز ها و دغدغه های مخاطبان خود  در زمینه انجام پایان نامه مدیریت اجرایی در تمامی مقاطع تحصیلی بوده است.مرحله به مرحله تا کسب مدرک تحصیلی مدیریت اجرایی شما را پشتیبانی و حمایت خواهیم کرد.

انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی

لازم به ذکر است که آموزشیار تنها گروهیست که به صورت کاملا مستقیم و بی واسطه با متخصص تمامی رشته های مدیریت اععم از بازرگانی و…اقدام به ارائه خدمات انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی میکند.  خود ارتباط مداوم دارید.در زیر شرح مختصری از شیوه ی انجام و نگارش پایان نامه را می خوانید.انجام پایان نامه

موارد کلیدی نگارش مقاله و پروپوزال و انجام پایان نامه های مدیریت

حتما باید مقاله , پروپوزال یا پایان نامه مدیریت شما توسط متخصص گرایش شما انجام شود.در صورتی که پایان نامه ی شما توسط شخصی که در گرایش شما تخصص ندارد انجام شود نتایج ناگواری را در پی دارد.انجام پایان نامه مدیریت باید با بهره گیری از منابع به روز تحقق یابد.کیفیت یک پایان نامه را رفرنس ها و نوآوری آن مشخص می نماید.

تحلیل نرم افزار پایان نامه مدیریت

تحلیل نرم افزاری،شبیه سازی،پیاده سازی و… پایان نامه های مدیریت باید حتما به دانشجو آموزش داده شود چون در روز دفاع از این بخش سوالات پیچیده ای پرسیده خواهد شد.

نگارش مقاله از روی پایان نامه مدیریت

در نگارش مقاله و پروپوزال از روی پایان نامه های رشته مدیریت و زیر گروه ها رشته های گروه مدیریت دقت کنید.دقت به موارد جزئی و البته ضروری می تواند شما را در انجام پایان نامه شما با کیفیت بالا کمک نماید.

انجام پایان نامه مدیریت بازاریابی

پایان نامه رشته های مدیریت بازاریابی اثری پژوهشی است که توسط دانشجویان تحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد و دکتری  رشته مدیریت بازاریابی به عنوان نتیجه ی چندسال تحصیل ایشان در دانشگاه ارائه میشود که بدون شک از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در واقع پایان نامه نشان دهنده ماحصل تحصیل یک دانشجوی مدیریت بازاریابی یا سایر گرایش ها می باشد.

نتایج نگارش و انجام پایان نامه تخصصی مدیریت

تاثیر کیفیت آن زمانی برای شما معلوم شود که در اداره یا سازمانی استخدام شوید و در آنجا اثر علمی شما یعنی پایان نامه انجام شده نماینده علم شما در رشته مربوطه است. گروه پژوهشی آموزشیار با چندین سال سابقه و با انجام و مشاوره ی پایان نامه های مقاطع مختلف تحصیلی تخصص چشمگیری در این امر دارد و حتی پروژه ها و پایان نامه های درخواستی از سایر موسسات را نیز پشتیبانی می کند.

انجام پایان نامه ارشد مدیریت

در مقطع کارشناسی ارشد برای انجام پایان نامه مدیریت به صورت اصولی با توجه به زمینه ی کاری و پژوهشی استاد راهنمای دانشجو و با توجه به علاقه و زمینه های مورد نظر خود متقاضی پایان نامه ارشد مدیریت موضوعات به روز در زمینه های تخصصی هر رشته را به همراه مقاله بیس برگرفته شده از ژورنال های معتبر در اختیار دانشجو قرار می دهیم.انتخاب موضوعات انجام پایان نامه مدیریت توسط متقاضی کاملا آزاد بوده و هر کدام از موضوعات را که مورد نظر ایشان باشد به عنوان موضوع پایان نامه انتخاب میشود.این نکته قابل ذکر است که مرحله ی تعیین موضوع تا تایید نهایی یک موضوع مناسب ادامه میابد,هرچند که در طول انجام پایان نامه  تمامی مراحل ذکر شده در ادامه ی همکاری نیز شامل تصحیح و رفع اشکال و توضیحات کامل خواهند بود.

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت

در مورد تصویب موضوع و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت نکته ی مهمی که قابل ذکر است,عدم تکراری بودن موضوعات پیشنهادی میباشد, که ما با ارائه مقاله بیس به روز و جدید(مقالات سال های ۲۰۱۱ به بالا) و سرچ در پایگاه اطالاعاتی ایران داک ریسک تکراری بودن عناوین را به صفر رسانده ایم.

سئو

سئو سایت

مراحل انجام پایان نامه مدیریت

انتخاب موضوع مناسب اولین گام برای انجام یک پایان نامه قوی و تخصصی در حوزه مدیریت میباشد . پس از انتخاب موضوع محقق موظف است تمامی کتب و مقالات معتبر در رابطه با موضوع را جمع آوری و با توجه به ملاک های مختلف دسته بندی کند.

اولین مرحله انجام پایان نامه مدیریت : انتخاب موضوع پایان نامه

 در خصوص اولین مرحله انجام پایان نامه مدیریت در  صورتی که موضوع پایان نامه از جانب استاد باشد ما آن را با کارشناسان خود درمیان گذاشته و در صورت داشتن توانایی در انجام پایان نامه حتما شما را یاری خواهیم داد.

مرحله دوم انجام پایان نامه مدیریت : نگارش پروپوزال پایان نامه

در مرحله دوم انجام پایان نامه مدیریت پس از انتخاب موضوع و جمع آوری دیتابیس مربوط به موضوع، محقق ما پروپوزال شما را با توجه به ملاک های از جمله دانشگاه شما، مدل های مختلف موضوع، ابعاد مختلف موضوع و.. می نویسد.

اعتبار پژوهشی پایان نامه مدیریت

سپس با استفاده از دیتابیس تهیه شده تمامی ادبیات مناسب موضوع شما را دسته بندی و شروع به نوشتن فصل دوم پایان نامه می کند، مهمترین بخش فصل دوم پیشینه و تحقیقات قبلی انجام شده می باشد، که به نوعی اعتبار پژوهش شما می باشد. در این بخش ما با توجه به دسترسی که به مقالات معتبر ( ساینس دایرکت، امرالد، سیج، انتشارات تیلور و همچنین مقالات داخلی مگ ایران ) داریم سعی می کنیم مرتبط ترین و جدید ترین پیشینه را برای پژوهش شما پیاده کنیم. لازم به ذکر است این بخش یکی از بخش های کلیدی می باشد که داوران و همچنین برای چاپ مقالات مورد نظر است. با نوشتن پیشینه فصل دوم هم به پایان می رسد.

و حالا با استفاده از نرم افزار ویراستیار تمامی فصل اول و دوم ویراستیاری می شود. و به دلیل اینکه ما نگارش پایان نامه را به نرم افزار انجام می دهیم. دیگر هیچ مشکل نگارشی نخواهد داشت.

 انجام پایان نامه|انجام پایان نامه ارشد|انجام پایان نامه کارشناسی ارشد|انجام پایان نامه ارشد مهندسی

مرحله سوم انجام پایان نامه مدیریت ( جمع آوری داده ها):

برای ادامه کار باید داده های شما جمع آوری شوند. که به دو صورت زیر انجام می گردد.

الف: ما پرسشنامه استاندارد موضوع را برای شما ارسال خواهیم کرد و شما داده ها را تکمیل و برای ما ارسال می کنید

ب: با توجه به اینکه ما به جامعه های آماری مختلفی از جمله ( دانشجویان، کارکنان و.. ) دسترسی داریم. به صورت انلاین داده های شما را جمع آوری می کنیم. و شما نیاز به جمع آوری داده ها را هم ندارید.

مرحله چهارم انجام پایان نامه مدیریت ( تحلیل آماری و پایان کار-شبیه سازی و کدنویسی):

پس از جمع آوری داده ها پروژه شما را به محقق دیگر ما که بر روش های آماری و تمامی نرم افزار ها تحلیل تسلط دارد می سپاریم. در این مرحله با توجه به موضوع تحقیق ابتدا فصل سوم و سپس فصل چهارم را به صورت آزمون های توصیفی و استنباطی یا …. انجام می دهد. فصل پنجم که یکی از مهم ترین قسمت های پایان نامه می باشد. با توجه به نتیجه بدست آمده در فصل چهارم و همچنین با نگاهی بر پیشینه که در فصل دوم جمع آوری شده است تکمیل می شود. در نهایت منابع بر اساس استاندارد APA نوشته می شود. در این مرحله به شما تضمین می دهیم تمامی منابع موجود با منابع استفاده شده در داخل متن یکسان باشد.

آموزشیار بخش های نرم افزاری پایان نامه را به طور کامل به دانشجویان آموزش می دهد و خود دانشجو نیز می تواند با تسلط بر نرم افزار مربوطه اقدام به شبیه سازی ،تحلیل ،مدلسازی و یا پیاده سازی پایان نامه انجام شده نماید.در قسمت آموزش و انجام شبیه سازی می توانید نرم افزارهای کاربردی در انجام پایان نامه را مشاهد نمایید.

پس از انجام فصل پنجم و منابع یک بار دیگر کل پایان نامه با استفاده از نرم افزار ویراستیار بررسی می شود. و توسط یک محقق دیگر مرور می شود تا اگر نکته ای یا ایرادی در پایان نامه باشد برطرف شود.به طور کلی تمامی مراحل شامل رفع اشکال خواهد بود و تا هرمرحله به صورت کامل رف اشکال نشود مرحله ی بعدی استارت نخواهد خورد.

قیمت پایان نامه مدیریت

پس از انجام پایان نامه مدیریت، مقاله علمی پژوهشی از پایان نامه استخراج می شود ، همراه با پایان نامه برای شما ارسال می شود.با توجه به ضریب تاثیر ژورنال و نوع ژورنال موردنظر قیمت پایان نامه مدیریت و  نگارش مقاله برآورد میشود.